Mr. Robot 1.Sezon 4.Bölüm Fragmanı

Mr. Robot 1.Sezon 4.Bölüm Fragmanı
Mr. Robot 1.Sezon 4.Bölüm Fragmanı 0.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  DİZİ Özeti

     Mr. Robot 1.Sezon 4.bölüm fragmanı yayına verilen içerikler arasında yer almaktadır ! Haberimizin devamında yeni bölümü ile USA kanalı ekranlarında devam ediyor olacak olan ve 15 Temmuz 2015 Çarşamba günü yayınlanacak olan Mr. Robot 1.Sezon 4.bölüm fragmanını seyrede bilirsiniz.


bütün Otobüsçüler Federasyonu (TOF) genel Sekreteri Nusret Ertürk, Ramazan Bayramı tatili evveliyat vatandaşları uyardı: "Vatandaşlarımız terminal dışındaki kaçıntı ve korsan işletmelere kadir etmesinler. katılmış seferler koyuyoruz."
Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) genel Sekreteri Nusret Ertürk, Ramazan Bayramı tatili öncesi vatandaşları uyardı

 

Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) genel Sekreteri Nusret Ertürk, Ramazan Bayramı tatili öncesi mevcut tarifeli seferlerin tamamının dolmasına karşın istek olabildiğince zeyil yolculuk koyarak vatandaşların ulaşım sorununu çözeceklerini bildirdi.

Ertürk, Ramazan Bayramı dolayısıyla geçici taşımacılığı sektörü olarak en dolu günleri yaşadıklarını söyledi.
Şu anda bulunan tarifeli seferlerin tamamının komple olduğunu belirten Ertürk, "Ulaştırma, Denizcilik ve enformasyon Bakanlığı benzeyen zamanda sirküler yayımladı. Bu genelgeye göre, B2 ve C2 yetki belgeli araçları kiralayıp ulama seferlerle çalıştırma imkanımız olacak" dedi.

Ertürk, kestirmece 8 bin 300 tarifeli ve prezantabl yolculuk yapan aracın olduğunu, ulama 2-3 bin araçla neşe yoğunluğunu atlatabileceklerini dile getirerek, "Şu anda mevcut tarifeli seferlerin hepsi dolmasına rağmen munzam seferler açabilme imkanımız olduğu için 'bilet yok' sanarak bir nesne kavil konuşu olmaz. istek berenarı munzam ve ilave seferlerimizi koyacağız. Karayolu geçici taşımacılığı sektörü olarak bayrama hazır" ifadesini kullandı.

Bayramda karayollarındaki kıvam sayesinde seyahatlerde aksama ve avarız olabildiğine nişanlık fail Ertürk, şehirlerarası yolculukta kesinlikle tıknaz transfer araçlarının tercih edilmesi gerektiğini bildirdi.

KORSAN FİRMALARA DİKKAT

TOF genel Sekreteri Ertürk, vatandaşların terminal dışındaki kaçak ve korsan işletmelere saygınlık etmemesi gerektiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Mağduriyet yaşanmaması açısından terminal dışından otobüslere binmesinler. muayene ve denetimlerin, otogarlardan çıkan araçlarda bir hayli daha sağlıklı yapılabilmesi gerekiyor. Bizim istediğimiz, tarifeli, düzenli, bellik ve kurumsal işletmeleri tercih etsinler. Onun haricinde terminal dışından geçici nakil faaliyetlerine kadir etmesinler. Bu tıp taşımalarda vatandaş her hin otobüs işletmelerini suçluyor lakin mağduriyetlerin çokları bu 'kaçak ve korsan' diye tabir ettiğimiz geçici taşımacıları tarafından yapılıyor. O yüzden bunların kontrol ve denetimlerinin gani pıtrak yapılmasını ve engellenmesini istiyoruz."

FİYATLARDA artış YOK

Ertürk, bilet fiyatlarında çoğalış yaşanmadığını söyleyiş ederek, "Bayram nedeniyle fahiş rakamlar da alay ekonomik değil. Kamuoyunda şöyle bir algı yaratılıyor, diyorlar ki 'fiyatlar yüzdelik 15 artmış.' Hayır, bizim fiyatlarımız yüzdelik 15 artmadı. tığ Bakanlık'tan tarifelerimizle ilişkin icazet kısaltmak zorundayız.

Fiyatlarımızda sezon dışında yüzdelik 15, 20, 30 civarında indirimlerle yapabilme hakkına sahibiz. imdi biz bu yüzdelik 15'lik indirimleri kaldırdık. doğrusu akarsu anda bizim fahiş fiyatla yolcu taşımamız gır konuşu değildir. bayram dolayısıyla gravite olması dolayısıyla fiyatlarımızı artırmadık. Bu da legal olarak olabilir değil. Bakanlığın bizlere vermiş olduğu fiyatlar üstünden geçici taşıyoruz. takribî 3-4 senedir eder artışı yapmıyoruz" niteleyerek konuştu.

 

  DİZİ Oyuncuları
  •  

    Oyuncu listesi güncellenmektedir.

  BENZER Fragmanlar
Yılanların Öcü 42. Bölüm Fragmanı
  42. Bölüm
Yılanların Öcü 42. Bölüm Fragman Özeti:Show tv'nin sunduğu Yılanların Öcü di...
Sen Benimsin 5. Bölüm Fragmanı
  5. Bölüm
Sen Benimsin 5. Bölüm Fragmanı:Sen Benimsin dizisi artık yeni gününde sizlerle buluşacak 19 Tem...
İnadına Aşk 3. Bölüm Fragmanı
  3. Bölüm
İnadına Aşk 3. Bölüm Fragmanı:Açelya Topaloğlu ,Can Yaman ,Nilay Duru ve Eren Vurdem'in başrol...
Revenge 4.Sezon 23.Bölüm Fragmanı
  23. Bölüm
Revenge dizisi 4.Sezon bölümleri ile sizler ile.Revenge 4.Sezon 23.Bölüm Fragmanına verilen ad ...
  YORUM Alanı
0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha