YouTube Red Çok Yakında Geliyor

YouTube Red Çok Yakında Geliyor
  22 Ekim 2015   925 Okunma

YouTube, yeni abone bazlı servisinin çıkışını duyurdu. YouTube Red, 28 Ekim’de aylık 10 dolara çıkıyor. Yeni YouTube Red sayesinde aboneler YouTube videolarını reklamsız ve çevrimdışı izleyebilecek. Ayrıca PewDiePie, Rooster Teeth, College Humor gibi ünlü YouTuberların özel içeriklerine ulaşabilecekler.

    Abonelik ücreti YouTube Music’i de içeriyor, YouTube Blogunun açıklamalarına göre “müzikleri keşfetmek, izlemek ve dinlemek için tasarlanan” yepyeni bir uygulama. YouTube mobil uygulamasının en çok tartışma yarattığı konulardan biri de uygulama arka plana alındığında veya telefon ekranı kilitlendiğinde videoların durmasıydı. Bu sebeple kullanıcılar YouTube’dan müzik dinlemek isteseler bile normal müzik çalarların aksine uygulamayı açık bırakmak zorunda kalıyorlardı.

     YouTube Music sayesinde artık kullanıcılar mobil cihazlarında YouTube arka planda çalışırken de müzik dinleyebilecek. YouTube Red’e özel içeriklerin 2016’nın başlarında çıkmaya başlaması bekleniyor, ayrıca PewDiePie’ın “Scare PewDiePie”‘ı gibi ünlü YouTuberların da şovlarını içermekte. Uygulamanın 28 Ekim’de çıkmasının ardından YouTube, kullanıcılara bir-aylık ücretsiz deneme süresi tanıyacak. Ne yazık ki bu özellik şu anda sadece Amerika’da kullanılabilir. Eğer orada yaşıyorsanız bu sizin için mükemmel bir fırsat. Buradan YouTube Red’in resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz.
  BENZER İçerikler
  YORUM Alanı
2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
Eren 01 Kasım 2015, Pazar
YouTube Red Amerika’da kullanıma sunuldu bakalım ülkemize gelecek mi?
Avatar
Ziyaretçi
İdil 03 Kasım 2015, Salı
Keşke bir an önce ülkemize de gelse bizde bu hizmeti deneyebilsek artık.Hep sonradan geliyoruz ya