Need For Speed’in Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Need For Speed’in Çıkış Fragmanı Yayınlandı
  02 Kasım 2015   1105 Okunma

Herkesin mutlaka adını duymuş ve oynamış olduğu efsane oyun serisi Need For Speed’in reboot oyunu Need For Speed’in çıkış fragmanı yayınlandı.

     Araba yarışı oyun serisi olan Need For Speed serisi büyük bir üne sahip. 1994’te başlayan seri, belli bir şehrin haritasında yarışmanızı, gezinmenizi sağlıyor. Bu oyun serisinin en sevilen yanı ise araba modifikasyonları.

Underground 2’den sonra büyük derecede azaltılan araba modifikasyonlarından yakınan hayranlar için bu yeni oyun büyük bir hediye olacak. Çünkü seri, köklerine dönüyor ve araba modifikasyonlarındaki çeşitliliği bir hayli arttırıyor.Oyun için yayınlanan yeni fragman ise çok etkileyici ve insanın tüylerini diken diken ediyor doğrusu.(Arkaplanda çalan Gangsta’s Paradise şarkısı mükemmel. İnsan eski ile bağlantı kuruyor. İstenen de bu.) Bırakalım da fragman kendi adına konuşsun.
Fragmanda da belli oluyor ki oyuna bir hikaye modu entegre edilmiş. Ama fragmanın asıl amacı hikayeyi göstermek değil. Need For Speed atmosferinin geri dönüşünü göstermek. Fragman muhteşem gözüküyor ve hakikaten “işte NeedForSpeed Bu!” diyorsunuz. Eğer benim gibi bu serinin ve genel olarak araba oyunlarının hayranı iseniz kendinizi bu fragmanı 9. kere izliyor olarak bulabilirsiniz.


     Need For Speed, 3 Kasım’da Playstation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak. PC oyuncularının oyunu almak için 2016’yı beklemesi gerekiyor.
  BENZER İçerikler
  YORUM Alanı
2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
Ayhan 02 Kasım 2015, Pazartesi
Oyun harika video beni kendinden geçirdi resmen...
Avatar
Ziyaretçi
Emre 02 Kasım 2015, Pazartesi
Eski oyunlarındaki tadı verir umarım grafikleri beğendim araba listeside iyi.