Arrow ve The Flash Ortak Bölümü: Legends of Tomorrow Ekibi Kuruluyor !

Arrow ve The Flash Ortak Bölümü: Legends of Tomorrow Ekibi Kuruluyor !
  12 Kasım 2015   1077 Okunma

The CW kanalı ekranlarının iki gözde dizisi olan Arrow ve The Flash’ın bu yıl yapacak oldukları ortak bölüm için detaylar belli olmaya başladı. Detaylar arttıkça sizlere duyurmayacağa çalışacağız bu yazımızı yer imlerine alın isterseniz ;)

-Geçen yıl ki crossover başarısı sonrasında The CW bunu gelenek haline getirerek her yıl birer bölümü bölüm çekeceklerini zaten müjdelemişti.

-2014 yılında yayınlanmış olan ortak bölümlerde, her bir bölüm kendi içerisinde bağımsız gelişmelere girmişti. Gelgelelim her bir bölümün girişi,gelişmesi ve sonuç kısımları vardı. Bu yıl ise gerçekten birbir ile bağlı olan 2 bölüm çekilecek.

-İki dizininde ortak paydası olan bir düşman oluşturulacak. Henüz bu düşmanın kim olduğu belli değil..

-Beğeni ile takip edilen iki dizinin ortak spin-off u olacak olan proje DC’s Legends of Tomorrow ekibinin temelleri bu bölümlerde atılmış sayılacak. Ekibin üyelerinin birçoğu bu projede belli olmuş olacak. White Canary, F.I.R.E.S.T.O.R.M, A.T.O.M, uçangiller familyasından Hawkgirl ve Hawkman’in yer alacağı ise ortada dönen söylentiler arasında yer alıyor.

-Ekip, ortak bölümlerin çekimlerinde Oliver Queen ve Barry Allen’in öncülüğünde ilerliyor olacak.

-Legends of Tomorrow’un en kötüsü olan Vandal Savage ile bu bölümlerde karşılaşacağız.

-Ortak bölümlerin DC’s Legends of Tomorrow’un pilot bölümü olarak algılanmaması gerektiğinin,sadece hazırlık aşaması olarak değerlendirilmesi gerektiğinin kanal altını çizmişti.

-Ortak bölümlerin zaman olarak tarihi ise The Flash için 1 Aralık iken Arrow için ise 2 Aralık olarak çoktan belirlenmiş durumda. Bir değişikliğe gidilerek ikisinin de aynı gün peş peşe verilebilme ihtimali de var. Bu bölümler sezon ortasında gerçekleşecek son bölümlerde denebilir.

-Arrow’un ortak bölüm adı ‘Legends of Yesterday’ olarak belli oldu, The Flash’ın bölümü için ise henüz belli olan birşey yok.

-Crossover’dan gelen ilk resmi yayın foto ise aşağıda..

legends of tomorrow

 
  BENZER İçerikler
  YORUM Alanı
0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha